دراختیار گذاردن امکانات لازم جهت استفاده از خدمات هتلهای طرف قرارداد مرکز در داخل و خارج از کشور با احتساب تخفیف های ویژه

142831137864949

باتوجه باینکه شرکتهای عضو مركز جامع صادرات و واردات ايران در طی هرسال میزبان میهمانان متعدد داخلی و خارجی میباشند و بعضاً برای اسکان میهمانان خود در هتلهای داخلی با مشکلات خاصی روبرو بوده و متهمل هزینه های گزافی نیز میگردند.
از همین رو مسئولین مركز جامع صادرات و واردات ايران خدماتی را طراحی نموده اند تا شرکتهای عضو بتوانند براحتی و به سهولت رزرو هتل برای میهمانان خویش را از طریق مرکز به انجام برسانند و در ازاء این رزرو از تخفیف قابل توجهی نیز بهره مند گردند.
در این راستا هتلهای طرف قرارداد مرکز در سراسر ایران ( که عمدتاً از هتلهای درجه یک و شناخته شده دولتی و خصوصی میباشند) انتخاب شده و طی قـراردادی جزء هتلهای همکار مرکز در میآیند. اسامی تمامی هتلهای طرف قرارداد مرکز در سراسر ایران همراه با نرخ تخفیف آنها پس از حصول نتیجه و آماده سازی قطعی، بصورت کتابچه ای جامع در اختیار مدیران شرکتهای عضو، سازمانهای بین المللی، سفارتخانه های داخلی و خارجی و…. قرار خواهد گرفت.
درضمن عقد قرارداد با هتلهای خارجی در کشورهای دیگر نیز جهت استفاده مدیران شرکتهای عضو، به هنگام سفرهای خارجی و استفاده از تخفیفهای آنها جزء برنامه های آتی اینمرکز میباشد که با سازماندهی و راه اندازی مركز خدمات نوين هتلهاي ايران محقق و بمرحله اجراء در خواهد آمد.

تشریح مركز خدمات نوين هتلهاي ايران:
در اين طرح مسئولين مركز جامع صادرات و واردات ايران بمنظور سهولت در دسترسي هرچه بهتر مديران شركتهاي عضو به خدمات مطلوب هتلهاي داخلي و خارجي جهت اسكان ميهمانان و يا استفاده خويش تصميم به ايجاد مركزي بنام مركز خدمات نوين هتلهاي ايران گرفته اند تا در اين مكان جمعي از هتلهاي معتبر داخلي و خارجي را گردهم آورند تا خدمات ويژه خود در داخل و سراسر جهان را با قيمتهاي ترجيحي و تخفيفات چشمگير در اختيار تجار و صاحبان صنايع عضو مركز قرار دهند بطوريكه هريك از اعضاء حقيقي و يا حقوقي مركز ميتوانند پيش از مسافرت خود با مراجعه بمركز خدمات نوين هتلهاي ايران اطلاعات لازمه را در خصوص شهر و يا كشور مورد نظر دريافت و نسبت به رزرو محل اقامت خود و ميهمانان خويش با قيمتهاي تخفيف دار اقدام نمايند. تمامي مديران هتلهاي برتر داخلي و خارجي مشتاق جهت حضور و فعاليت در اين مركز از هم اكنون ميتوانند با كارشناسان و مسئولين مربوطه در مركز جامع صادرات و واردات ايران تماس حاصل فرمايند.