قیمت طلا، سکه، دلار و نرخ سایر ارزهای مجاز امروز ۹۷/۰۳/۲۰

هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۳۶۵هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۰۲هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۳۶۵ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۲۲۰ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۸۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۰۲ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۹٫۴ دلار معامله میشود.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز هر نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز ۴۲۲۱ تومان قیمت‌گذاری شد.

همچنین قیمت ارز امروز در بازار آزاد تهران بشرح زیر بوده است:

یورو  8080  تومان

پوند  9207  تومان

درهم امارات  ۱۸۶۱ تومان

نرخ دلار هم در بازار غیر رسمی بیش از ۶۸۵۰ تومان داد و ستد میشد.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز هر نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز ۴۲۲۱ تومان قیمت‌ گذاری شد.//انتهای پیام

تغیییرات لحظه ای قیمت طلا، دلار، سکه و ارز را در لینک زیر مشاهده نمائید:

https://www.tasnimnews.com/fa/currency

Leave a Comment